Isı Cam


Bize Hemen Ulaşın Tel: 0535 848 05 63

Öz Cihan Cam Olarak Sizin Hizmetinizdeyiz.

NEDEN ISICAM?

 

Dünyadaki petrol, doğalgaz ve kömür rezervleri hızla tükenmektedir. Artan enerji ihtiyacı ve çevre kaygısı, daha az enerji ile daha fazla konfor sağlayan özel camların kullanımını gerektirmektedir. Giydirme cephe dışı ticari yapılar ile konut camlamaları ve cam yenilemeler ekonomik ve ekolojik dengeler açısından önemli bir ağırlığa sahiptir.

Isı ve/veya güneş kontrol faydaları sağlayan özel nitelikli konut camlarının ortak özelliği düşük ışık yansıtma katsayılarıdır. Bu şekilde akşam saatlerinde iç aydınlatmadan kaynaklanan yansımalar azaltılabilmektedir

 

ISICAM-S®

ISICAM-S® ,ILE 174Low-E ısı kontrol kaplamalı, renksiz cama yakın görünüşlü bir yalıtım ünitesidir. Özellikle konutlar ve kış şartları için geliştirilmiş olan ISICAM-S® üniteleri, kışları çok soğuk geçen bölgelerde "pasif güneş kazançları"ndan maksimum yararlar sağlamak için 3. yüzeyde, ılıman iklim bölgelerinde kış ve yaz şartlarını dengeleyerek optimum fayda sağlamak için ise 2. yüzeyde kullanılmalıdır.

 

Camlar şişecam patentli olup 10 yıl Garantilidir

ISICAM ULTRA®

ISICAM ULTRA® genellikle konutlar ile giydirme cephe dışı cam uygulamalarında kullanılan IIN 143 güneş kontrol kaplamalı açık füme renkli yalıtım camı ünitesidir. ISICAM ULTRA® güneş kontrolunaek olarak güneşin aşırı parlaklığının denetlenmesi gereken yerler ve konumlar için de uygun bir seçenektir.

 

ISICAM ULTRA-S

ISICAM ULTRA-S,iki farklı kaplama sayesinde güneş ve ısı kontrol özelliklerini bünyesinde barındıran, açık füme renkli, çok amaçlı bir yalıtım camı ünitesidir.

 

Aynı ünite bünyesinde yer alan IIN 143 güneş kontrol ve ILE 174 Low-E ısı kontrol kaplamaları arasında yaratılan sinerji, sadece güneş kontrol kaplamasının kullanıldığı ünitelere göre daha iyi bir güneş kontrol perfomansı da sağlamaktadır.

 

ISICAM KONFOR

ISICAM KONFOR 70/46, güneş ve ısı kontrol özelliklerini aynı kaplamada barındıran, ışık geçirgenliği yüksek, içten renksiz, dıştan belirli açılarda uçuk mavi pırıltıları olan çok amaçlı bir iklim kontrol ünitesidir. ISICAM KONFOR, yüksek performansı ve doğal görünümü ile mimarlara yepyeni imkanlar sağlamaktadır. % 70 ışık geçirgenlik katsayısının % 46 güneş radyasyon enerjisi toplam geçirgenliğine bölünmesi ile elde edilen 1,52 "seçicilik indeksi" Isıcam Konfor için bir üstün performans göstergesidir.